Zeekrewards podvod

Zeekrewards nabízí práci z domova a dost se o ní zajímají ženy na mateřské dovolené, atd. Je to podvod? Jak se díváte na pracovní nabídku Zeekrewards?

Edit: Tak se Zeekrewards je asi konec (http://www.sec.gov/news/press/2012/2012-160.htm). SEC ho 17.8.2012 sestřelil dolů jako online pyramidový podvod. Jsem ráda, že jsem neztratila čas a peníze. Zeekrewards získal od ledna roku 2011 přes 600 miliónů dolarů od 1 miliónů investorů.

34 thoughts on “Zeekrewards podvod”

 1. Není to další MLM (Multi-level marketing)? Od toho raději pryč. Z dlouhodobého hlediska ztráta času. Lidi zapojení do systému Vám budou tvrdit jak je to super jednoduchý výdělek, ale ve skutečnosti skutek utek. Více stojí o získání nového podpartnera. Čím více podpartnerů máte, tím lépe pro vás.

 2. Rovnou uvedu, že se tímto projektem zabývám, tento systém, je pro mne zajímavý hlavně z toho důvodu,že není nutné pod sebe nikoho shánět. Ano je výhodnější mít pod sebou pár lidí, ale není to nutné. A nějaké dolary se vydělat skutečně dají, není z Vás milionář, ani Vás to neuživí, ale každá koruna dobrá, co si budeme nalhávat. Pokud chce někdo jen info, ať napíše. A nebojte nikomu nebudu cpát svůj reg. link.
  hladik.zeek[zavinac]seznam.cz

 3. Toto mohl napsat jen moula, který o Zeekrewards neví vůbec nic. Pro mne je to ta nejlepší práce na netu, jakou jsem kdy zkusil. A to už toho mám ve svých 60ti letech hodně za sebou. Lepší práci bych rozhodně nehledal.

 4. Zatím nejlepší, co jsem za 3 roky na netu našla. Nemusíte shánět spolupracovníky a přesto vyděláte.A že to není na uživení?? Kdo chce tak se tím uživí až nadstandartně…takže Zeek je číslo 1. nejen ve světě. Doporučuji.

 5. Já jsem hledala cca půl roku na netu přivýdělky, než jsem našla fungující firmu. Firma ZeekRewards nemá chybu,nechá Vás vydělávat i bez spolupracovníků, máte 60 dní na zkušenou. Velice doporučuji. Pokud budete chtít více informací napište na mail.MonikaKlatovska@seznam.cz

  Pěkný den přeje Monča

 6. Těžko věřit pozitivně laděným komentářům, které na konci uvádějí e-mail (pro nachytání) dalších oveček. Pokud se nepletu, tak člověk, co pod sebe přivede sub-partnery z toho hodně těží?

 7. Reakce na příspěvek paní Alžbětová
  Prominte ale nekritizujte něco o čem ani nemáte páru.Kdo vám nakecal že zeekrewards stojí o získání dalších partnerů!!!
  Zeekrewards o žadné partnery nestojí.Zeekrewards vás platí za to že jím shaníte zákazníky.Dělam už přes 8 let network marketing.A z vlastní zkušenosti mohu říci že Zeekrewards je po právu už 8 měsícu v řadě vyhlašen ratingovou společností Alexa jako nejlepší network Marketing na světě.Nic lepšího a tak geniálně propracovaného nenajdete.

 8. Lidi, je srandovní, jak každý odsuzuje zeek jako ostatní MLM. Dělám to 6 měsíců, investice byla, teď si jezdím do školy v nové corvettě ;-)Pokud chcete info, napište na mysticzeek@seznam.cz a já vám dám takové důkazy, ze kterých nenajdete ani jeden argument.

 9. A tady máte další typický tahák. Drahé auto. Téměř každý podvodný scam útočí na podobné noty. Je to jednoduché, pokud budete šikovní vyděláte si hodně peněz. Připomíná mi to masivní propagaci webů (vsázej ruletu na jednu barvu a zbohatneš).

 10. Majitele komentáře “Dělám to 6 měsíců, investice byla, teď si jezdím do školy v nové corvettě” znám. ZeekRewards odpravdu dělá. Ale dnes nebo včera ve skupině psal, že ještě nedělal výběr peněz. Takže pokud jezdí do školy Corvettou, rozhodně to není díky ZeekRewards.

  Ale tak každýho boj…

 11. Vážení,zeek je velmi obstojná firma.Nemá to chybu.Už to dělám 6 měsíců.Beru to jako program a americký spořící účet.Mlm je podstatě vše.Pyramida je to,co denně dělám,chodím do práce.Každý má nějakou strategii v životě.Hlavně je důležité něco dělat a umět.S pozdravem Král

 12. Virtale, pokud vím, skupina je uzavřená. Podle toho, co píšete (resp. plácáte za nesmysly) usuzuji, že Zeek neděláte? Co tedy děláte v uzavřené skupině?!!!!
  Já jsem v Zeeku cca 4 měsíce a i bez vlastní investice, bez shánění lidí si týdně posílám na účet cca 50 USD.
  Takže nemelte tady nesmysly, když o tom nemáte ani páru.
  A pokud jste v Zeeku začal pracovat a nyní již ne, svědčí to jen o tom, že jste naprosto neschopný líný tvor, který si myslí, že mu prachy spadnou jen tak z nebe přímo do klína.
  Přeji Vám, abyste se toho dožil :-))))

  Jinak všem, kdo uvažují o Zeeku – určitě to zkuste, je to bez investic, bez nutnosti shánění spolupracovníků (i když s nimi to jde samozřejmě lépe a rychleji). Za zkoušku nic nedáte a co můžete ztratit? 3 minuty denně….

 13. Reagoval jsem na tu Corvettu, Davide. Pokud jsi tam 4 měsíce a týdně máš 50$(jakože to určitě nemáš od začátku), pak je to celkem 800$. Za to si možná koupíš lepší volant.

  Nesnáším, když někdo záměrně lže. Ale jak říkám, je to každýho boj.

  Končím s diskuzí.

 14. Dobrý den,

  spolupracuji se ZeekRewards cca 5 měsíců,patří mezi TOP nabídky na netu, nemusíte shánět spolupracovníky, pokud nechcete. Přivyděláte si i sami. Spolupráci si můžete zkusit bez vstupního poplatku zcela nezávazně a rozhodnout se, zda Vám bude vyhovovat.
  Náplň práce: zadávání inzerátů na zahraniční servery zvoucí na aukce. Pište si pro více informací: MonikaKlatovska@seznam.c

 15. Dělám zeek vydělávám ale vím že je to letadlo nebo pyramida jak hrom, zapomeňte na to že dostáváte % za to že denně zveřejníte jeden inz, na to si můžete nainstalovat robota který to bude dělat za pár centů za vás stejně dobře jako vy… Může to tak vypadat že dostáváte za inz ale ve skutečnosti dostáváte za to že si zašlete na VIP USdolary a vyměníte si je za body, aukce kde se vydraží 40 věcí denně v řádu několika set USD nemůže uživit skoro milion registrovaných… Lidi proberte se a snažte se dostat hlavně svoje peníze zpět… Zeek tím že denně zadáváte inz ve vás vytváří závislost a mnoho lidí jen kouká jak jim roste VIP ale nevybírá a začne snít…
  Přeju všem registrovaným aby probuzení nebylo příliš drastické!!!!!

 16. Můj názor, spolupracuji se ZeekRewards skoro od začátku kdy vstoupil k nám do ČR
  a jestli někdo považuje za podvod, že si každý týden převádím na svůj účet v prům. 150-200USD, tak ho přitom nechám. Lidi, je to jen na Vás, nikdo neříká, že do toho musíte jít, ale po mých 2 letých zkušenostech v MLM systémech je Zeek naprosto jedinečný právě v tom, že nemusíte hledat další lidi pod sebe. Ano, ta možnost tam je, ale není to podmínka jen další možnost jak svůj výdělek navýšit. Můžete vydělávat inzercí, budováním své sítě spolupracovníků a také vlastním vkladem. A každý ať si vybere co je mu nejblíže a v čem se najde. Někdo využije všechny nabízené možnosti a někdo ne. To už je na Vás, 🙂 A pokud vložíte něco ze svého, ano nejlepší je dostat svůj vklad zpět, to je u všeho. Mít zpět svoji investici. 🙂

 17. Jak je to s daněním? Pokud se nepletu tak se jedná o soustavnou činnost a měl by si na to člověk udělat živnostenský list?

 18. Kde bych našel tipy jak pracovat se Zeekrewards? Poradí mi někdo zdroj článků nebo přímo celé fórum, kde bych se naučil, jak efektivně propagovat?

 19. O ZeekRewards je toho tady psáno hodně ale každý z vás by si měl uvědomit proč to dělat?? pro (svůj) zisk přece. Ano jde to dělat bez investice ale vyděláte si jen pár drobných pokud chcete vydělávat velké peníze je důležité na počátku dát nějaký vklad (ideálně 5000USD tj.cca 100tis) a během prvního roku při 5%výběru z tohoto systému vytahnete 7000USD tj cca140tis a to mi přijde zajímavá investice a pěkná renta co se každý měsíc zvyšuje a to rapidně(2.rok z tohoto získáte cca20tis USD ato už je i na Corvette;-)
  pokud se chcete dozvědět více napište mi L.M.K@seznam.cz

 20. 100 000,- Kč je na můj vkus až příliš riziková investice do zahraničního systému. Moc jsem nepochopil těch 140 000,- Kč. To je čistý zisk z Zeekrewards nebo je v tom stále ta 100 000,- Kč investice? Čistý zisk před zdaněním by pak za rok byl 40 000,- Kč? Vážně pochybuji o tom, že někdo v ČR létá v takových investicích.

 21. 140tis je zisk před zdaněním za první rok kdy si nechávám vyplácet jen 5% ze stále reinvestované čásky.

  O.K. chápu,že vzít 100tis je hodně, ale tak se dá udělat vklad “pouze” 1.000USD a půl roku na ty peníze nesahat a pak začít odpouštěk kohoutek a v prvním roce získáte cca 1.500USD a 2.rok to je cca 17.700USD a s touto sumou se už dá ročně žít a nepracovat!!!!!

  95%všech peněz se stále reinvestují a tím se dostáváme do vynikajícího kolečka a po 1.roce Vám to bude jedno zda ten systém zkrachuje to co jste tam dal “jen” cca 21.000,-kč máte botatě zpátky už v prvním roce Vaší investice!!!

 22. Zeekrewards dělám už 9 měsíc a nená chybu. Opravdu nejlepší práce na netu. Slušně nás uživí. Pracuji už z domu, v práci jsem dal výpověď před 4 měsíci. Živnostenský list mám, takže rád i zaplatím daně. Plat o jakém se mi ani nezdálo, dla bych sem na sebe kontakt, ale zase by to nevěřící tomášové brali jako nahánění oveček, takže ho sem nedám. Každopádně doporučuji a v žádném případě nemusíte pod sebe shánět lidi, když nechcete. Můžet e vydělávat i jen na zadávání inzerce, ale jak kamarádi uvidí jak se vám daří, stejně Vás sami osloví, co to vlastně děláte 🙂 Já jsem absolutně spokojený, má jediná investice ze začátju byla 25 usd, v současné době vydělávám a vybírám si na payzu cca 1000 USD týdně !!! Podotýkám však, že jsem 8 měsíců, vše vkládal na VIP a ani jednou si nic nevybral. Pak jsem začal postupně s měnšími výběry , až jsem se dostak k takovéto pálce, a stále to roste. Takže kdo nevěří at nevěří a kdo to zkusí, přeji mnoho štěstí a vydělaných dolárků!

 23. ZeekRewards zkrachoval. Byl to podvod. A teď se vytahujte, machýrci 😀

  Anebo spíš – předhánějte se, kdo přišel o víc penez? :D:D

  Co, Corvetta Davide? :D:D:D

 24. Stiforp – nedoporučuji – klasická Pyramida, zakázaná i v USA, je s podivem, že může v USA fungovat a ZEEKREWARDS zastavili. V Zeekrewards šly vydělat alespoň nějaké peníze ale zde nic, jenom z registrovaných nových členů . Prgram bez registrace nových členů nefunguje, žádných 2047 dolarů za měsíc , bez dalších registrací nedostanete!

Leave a Reply

Your email address will not be published.