Vacushape diskuze

Máte někdo zkušenosti se cvičením prostřednictvím Vacushape? Pomohlo Vám to výrazně ubrat na centimetrech v pase a na bocích? Kolik stojí toto cvičení a na jak dlouho se vyplatí koupit? Zatím jsem takhle aktivně cvičila pouze Spinning a Zumbu. Je Vacushape namáhavější? Díky za reakce.

6 thoughts on “Vacushape diskuze”

  1. Protože jsem Vacushape ještě nevyzkoušela, ale docela jsem se o něj zajímala, tak se vyjádřím k otázce, kolik Vacushape běžně stojí. Záleží na lokalitě. V menších městech se dá deset 30 minutových vstupů pořídit za 1 200,- Kč. Ve větších okolo 1 600 až 1 800,- Kč. Do hry vstupují i doprovodné služby jako sestavení jídelníčku nebo vstup do posilovny, což se na ceně může podepsat. Jinak pokud budete mít štěstí, můžete na slevomatu nebo jiném slevovém serveru narazit na slevovou akci k VacuShape.

  2. Po těhotenství mě trápilo pár centimetrů navíc v oblasti podbřišku, kterých jsem se ani za boha nemohla zbavit. Po deseti návštěvách jsem dostala dol 5 cm. Jinak nejlevnější bez akce jsem to viděla za 1400.

  3. Nevím jestli to je tak všude, ale zatím jsem byla na Vacushape dvakrát a pokaždé jsem cvičila na úplně jiném stroji. Je mezi nimi nějaký rozdíl?

  4. Já jsem zatím absolvovala 8 lekcí. A moje výsledky jsou následující. Zhubla jsem jen 1,5 kg. Přes stehno 2 cm, pas 4 cm a ačkoliv přes zadek nic, tak je pevnější. Jak často chodíte na cvičení?

  5. No chystám se příští týden a jdu poprvé. Tak by mě zajímalo. V čem cvičíte? Jsou dobré kratší leginy? Jaký podtlak používáte?

Leave a Reply

Your email address will not be published.