Uniwin podvod

Chci si koupit plastová okna do rodinného domku a docela mě vystrašil našeptávač na seznamu, kde se firma Uniwin objevila v souvislosti se slovem podvod. Je to jen nekalá hra konkurence, nebo mají lidé špatné zkušenosti s Uniwin?

18 thoughts on “Uniwin podvod”

 1. NESPOKOJENOST!!! kvalita, termín až na 4pokus a to jsem měl okna vybouraná!!! montéři hulváti a po zaplacení furt jen sliby že mi opraví okna, kudy táhne! nebrat!

 2. Já mám pozitivní zkušenost, spíš bych to viděl jako úlet nějakého negativisty, okna nám fungují s prací jsem byl spokojen. Mohu dát kladné doporučení.

 3. Při rekonstrukci bytu našeho klienta,nás klient požádal, zda bychom mu jako generální dodavatel stavby zajistili dodavatele oken a žaluzií. Zakázka 4 okna a balkonová sestava, žaluzie cca 200 000,- Kč. při podpisu byla uhrazena záloha 70% požadované částky. S termínem dodání si firma hlavu neláme, po několikerých urgencích, kdy měli okna dovést jsme provedli demontáž starých oken, okna byla dovezena menší než byla objednána… protože jsme měli stará vybouraná, klient musel dodávku akceptovat, kvalita také nic moc, okna byla uvnitř hnědá z venku bílá, takže na hnedé barvě byly otisky bílé barvy,balkónová sestava nebyla dodána vůbec,opět urgence, dohady s firmou a její sliby.Když dovezli balkónovou sestavu, byly dveře opačné než byly objednány, firma je odvezla a za dalších 5 týdnů dodala správné – tedy správné ale poškozené, když jsme volali na firmu co to jako má být, řekli nám stroze, poškozené byly naložené již z výroby, na nové by jste museli zase čekat, kliky nebyly dodány, opět následovaly urgence… Drzost této firmy nezná mezí. Termín, který jsme měli na rekonstrukci byl o více jak měsíc překročen jen díky firmě UNIWIN, přesto, že jsme zboží objednali s 2 měsíčním předstihem, ještě před nástupem našeho termínu na rekonstrukci. Chtěli jsme mít jistotu, že okna a žaluzie budeme mít včas dodané na stavbě, protože penále za prodlení jsme měli 5000,- Kč denně.Oč později, nekvalitní a ještě i poškozené zboží nám firma dodala, o to rychleji spěchali na doplacení zboží. Protože nám klient sdělil, že požaduje pozastávku z doplatku faktury,kterou jsme neměli smluvně dohodnutou,ale byla zaviněná firmou Uniwin, rozhodli jsme se, že doplatíme firmě Uniwin doplatek faktury až po uvolnění naší pozastávky. Firma reagovala výhružkama insolvencí a soudem a vše předala advokátovi. Takže nás poškodí a ještě vyhrožují… Neseriózní jednání, neseriózní obchodní partner, v žádném případě od nich již nikdy nic nekoupíme. Pokud nechcete mít nervy na dranc a platit za nekvalitní zboží, tak s touto firmou neobchodujte.
  NEDOPORUČUJI.

 4. Za mne spokojenost. Objednávali jsme si dřevěná okna do RD, rekonstrukce za cca 300 tis.. S prací i s okny jsme velmi spokojeni. Okna vypadají skvěle, po montáži vše v pořádku, montážní parta po sobě uklidila – a všichni mluvili česky.
  Na náš požadavek pak ještě poslali technika na seřízení, přijel zdarma v rámci záruky. Za mne jednoznačně POZITIVNÍ ZKUŠENOST a doporučení – kvalita oken za cenu, která je jedna z lepších.

 5. Zkusenost je veskrze pozitivni. Na nasi zakazce technik zapomnel dovezt kliku k jednomu ze 7 oken, ktere jsme instalovali. Stavil se druhy technik behem tydne, okna seridil, funguje vse tak jak ma a manzelce se libi.
  Podle toho, co jsem slysel od znamych o ostatnich firmach, tak mam pocit, ze jsme vybrali jeste dobre – mohlo yo byt zrejme jeste horsi :D.

 6. Velké zklamání, maximální arogance vůči zákazníkům, natož pak k vlastním zaměstnancům. Firma se zřejmě nevěnuje pouze prodeji polských oken, ale zálohy od zákazníků točí v úplně jiných “obchodech”. Pak vznikají problémy s nedodaným zbožím, vleklými reklamacemi a v neposlední řadě také s nevyplácením mezd vlastním kmenovým zaměstnancům (o najatých živnostnících ani nemluvě). Je to nebezpečný spolek.

 7. Nemohu doporučit, reklamace v záruční době, nikdo nereagoval, musela jsem osobně na pobočku, pak přijel konečně technik, do měsíce měli vyřídit,reklamační list se ztratil,takže znovu kolečko, voláte, píšete, nyní již 3 měsíce, ještě není vyřízeno.

 8. Pořád jenom sliby, sliby a skutek utek. Práce byla odfláknutá, takže jsme museli okna několikrát reklamovat, ale nikdy to nedodělali úplně, tak jsme si raději zaplatili jinou firmu. Každopádně všem doporučuji, aby se Uniwinu vyhnul co největším obloukem.

 9. Objednal jsem si od nich okna, kvalita oken a práce úplná příšernost musel jsem si najmout další firma aby mi to předělala rozhodně nedoporučují. Jsou to polská okna a snad i ukrajinci by tu práci udělali lépe

 10. Když chcete hlavně levná okna a naletíte na nízké ceny a úlisné úsměvy, není se čemu divit. Na druhou stranu vím, že to vypadalo přesvědčivě a mysleli jste si, jak jste dobře pořídili. Než jste se seznámili s běžnou realitou kvality uniwin. Ale mají přeci ISO – výsměch.

 11. S firmou Uniwin mám ty nejhorší zkušenosti. Při výměně balkónových sestav si s termíny hlavu nelámali takže ze slibovaných tří dnů byly téměř dva měsíce. Zejména varuji před partou fušerů po vedením pana Gubíka.

 12. chci jenom rici ze firma Uniwin je jedna z nejlepsich firem ktera dela praci na vybornou ve stredoceskem kraji a na ruznych miste ceske republiky tak je nehante zde sem pisou lidi jen proto aby tuhle firmu znehodnotila a pospinali aby druhe firmi meli praci

 13. Dobrý den, my máme pozitivní zkušenost, okna dodali jak měli, jak jsme předělávali vchodové dveře dvakrát si sedli a byl u nás dokonce otec majitele a vše se srovnalo, žaluzie jsme si nechali nainstalovat až když jsme dodělali barák komplet a bydleli jsme, aby nebyly špinavé, a to bylo již po záruce a nikdo nic nenamítal, tak to bylo domluvené tak se to splnilo, i cena byla dobrá, je fakt že je to již delší dobu, mohlo se i něco změnit

 14. Nedoporučuji, reklamace vyřízena až po několika urgencích a zaslání na ČOI, poslední slíbenou žaluzii jsem si objednala již přímo od jejich dodavatele Milevsko, původní cena od Uniwinu 3.500,-, bez dopravy 2000,- a po objednání přímo do výrobce i s dobírkou 650,-. K tomu není co více dodat.

 15. Před 2 lety jsem objednal okna.Dodávka byla hotova až po 3 měsících.Značně to zkomplikovalo harmonogram stavby.Montáž v pořádku.Za 3 dny jsem zjistil,že 1 žaluzie ze 7 montovaných oken je po spuštění krátká.Reklamace trvala další 3 měsíce.Letos jsem objednal znovu okna/z důvodu stejného typu a folie/ a modlil se.Asi málo.Dodávka za 2,5 měsíce.Montáž v pořádku.Faktura z Uniwin zaslána druhý den po montáži.Ve Východních Čechách zrušena již druhá pobočka.Ještě,že ty okna mám.

 16. Připojuji se k nespokojeným zákazníkům této firmy. V dubnu jsem objednal, v květnu mi okna namontovali, v září mi konečně dokompletovali žaluzie. Prostě “Maňána” firma, která si s termíny vůbec nedělá starosti, hlavně že zákazník zaplatí předem.

 17. Kdysi jsem v této firmě pracovala. Mohu potvrdit, že všechny negativní zkušenosti výše popisované jsou pravdivé, a to je to jen zlomek. Těch pár pozitivních příspěvků je napsáno buď někým z firmy nebo od zlomku zákazníků, kteří neměli nic jiného než štěstí. Firma na zákazníky zcela kašle jde o to z nich hlavně vymámit peníze a pak se děj vůle Boží, ono to nějak dopadne.

Leave a Reply

Your email address will not be published.