Talk Fusion podvod

Mohl by mi někdo vysvětlit, co je to Talk Fusion a jestli se v případě tohoto způsobu výdělku jedná o podvod nebo ne? Pokud jsem dobře pochopila základní informace, mělo by se jednat o způsob výdělku na doma, typu MLM. Což mě trochu odrazuje. Nabírat nové členy pod sebe se mi moc nechce. Jde to i bez nich?

2 thoughts on “Talk Fusion podvod”

  1. Je to typické letadlo a z mých zkušeností to určitě nedoporučuji. Pokud chcete vydělat nějaké peníze, je tady velké množství jiných způsobů. Radši bych doplňoval zboží v márketu, než ztrácel čas s Talk Fusion.

  2. Zdravím, je nádherné číst jak TF je špatná a pořídit jinde zadarmo atd.Proč jedna firma koupila jen jeden produkt video email za víc než 3 miliardy dolarů, to jsou ale blbci, když je to jinde zadarmo. Proč existují jiné firmy, které jdou stejným směrem a účtují více než TF?Český člověk je chytřejší než kdokoliv a proto to také zde vypadá. Já jsem začal jako zákazník a byl jsem a jsem velmi spokojen. Po několika týdnech mě oslovili mé přátelé, že by také rádi používali tuto technologii. V jednoduchosti je krása a čas jsou peníze. Budoucnost těm co kritizují sama ukáže. Ne všichni jsou ctižádostiví a chtějí žít. Většina stačí přežívat, koukat na bednu, chodit do hospody a samozřejmě jak jinak než kritizovat. ” Musím se nějak ospravedlnit když jsem líný. “Já říkám “zrcadlo nelže, podívej se do zrcadla, než začneš házet hnůj”. Co jsi v životě dokázal, kolik lidem jsi pomohl. Vidíš v zrcadle člověka, kterého by jsi respektoval ? Přeji nádherný ostatek dne a samozřejmě bombastický konec roku. Nezapomeňte se usmát je to za darmo a uzdravuje. Je pravda, jelikož jsme v “ČESKU” Tak tím naštvete fůra lidí, ale to je jejich problém a ne váš. 🙂 🙂 🙂 S pozdravem Ivo.-

Leave a Reply

Your email address will not be published.