Stiforp podvod

Stiforp je další z řady MLM systémů, které slibují zajímavé výdělky. Něco podobného jako Zeekrewards. Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti s Stiforp . Jedná se o další podvod? Co je náplní práce, jak probíhá výplata, o kolik v průměru mohu vydělat víc, když pod sebe naberu další členy? Díky za každý názor do diskuze.

3 thoughts on “Stiforp podvod”

  1. No už ten vstupní poplatek za používání nástrojů by mě odradil. Tuším dělá necelé 200,- Kč, ale i tak. Navíc vyplácení peněz, pokud se jich vůbec dočkáte je docela problematické. Můžete k tomuto účelu použít kreditní kartu Global Xchange (nedoporučuji – zřízení 200,- Kč), internetovou peněženku AlertPay (stažení peněz z alertpay na běžný bankovní účet stojí 400,- Kč) a poslední “skvělá” možnost je debetní karta Payoneer. Opět její zřízení stojí přes 200,- Kč.

    Stiforp je geniální pračka na peníze, která se zahojí ve všech ohledech. O tom svědčí i propagace nepříznivých výplatních systémů. Žádný paypal, atd. Alertpay by se dalo ještě tolerovat, ale to ostatní rozhodně ne.

  2. Zdravím, nechci kritizovat názor Viléma na Stiforp a tento příspěvek píšu jen s přihlédnutím uvedeným platebním instrumentům. AlertPay, respektive Payza je kvalitn a levná. Již několik let stahuji peníze na svojí platební kartu ZDARMA. Je to ostatně i v ceníku.

    Platební karta je opravdu skvělá ale bez uvozovek. Těch 200,- Kč je totiž i roční poplatek a nevidím na něm nic jiného.

    Za službu se platí, víme. Zadarmo nic nedostanete, ani výdělek a ani službu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.