Starlife podvod

Jaké máte zkušenosti s kapslemi Starlife? Jsou účinné nebo spíše placebo efekt?

14 thoughts on “Starlife podvod”

 1. Pro Janu
  Starlife podvod?
  Ale jděte, proč by jejich produkty doporučovalo tolik lékařů? Než vyplodíte takovou hloupost, zjistěte si fakta.

 2. Kdo se někdo vyjadřuje o produktech STARLIFE podvodu, tak je nepoužíval a je mu jen líto peněz. Je to léčba finančně náročná, ale účinky jsou patrné po několika měsících. Je nutno se obracet na lékaře a ne na dealery. Je mi 82 roků a mám životní zkušenosti.
  Mgr. Karel Plzák

 3. Pani Jano z vás číší spíše zloba. Je mi vás dle té krátké zprávy líto, tak nemůže psát člověk šťastný a vyrovnaný. A panu Karlovi ať se daří a hodně zdraví. Ještě podotykám že nemám s výrobky Starlife zkušenosti, ale věřím že budou pomáhát.

 4. Jak můžete vychvylovat výrobky, které nepoužíváte? Předražené vitamíny, které v lékárně pořídíte kvalitnější a za polovinu… bez provize překupníkovi

  1. Souhlasím, předražené, jen pokud nejste členem jejich klubu Longevity, pak vás stojí méně, ale za to seženete i jiné produkty v cenové hladině a nemusíte se upisovat členstvím.

 5. Starlife má vynikající přípravky, dá se říci, že nejlepší co do účinnosti v porovnání s ostatními podobnými výrobky. I když jsou dražší, vlastně se ušetří, protože účinnost je výborná. Nejsme dealer, ale využívám je mnoho let. Bohužel některé produkty nemá aktuálně už delší dobu v nabídce a to je škoda.
  Na trhu není ekvivalent.
  Dle mého názoru je potřeba, aby lidé přistupovali ke svému zdraví odpovědněji a necpali se chemií.
  Obecně se setkávám , že by přípravky ať už jakékoliv lidé rádi chtěli, ale je to otázka financí a pak si nějakou vedlejší výmluvu o podvodu apod. najdou.
  Mám zkušenost, že i zápřísáhlé odpůrce, když jim nabídnu nějaké doporučení a přípravek ,není důležité od jaké firmy a je se slevou, shrábnou je všemi 10. Jenže když nebude zdraví , tak nebudou peníze už vůbec žádné ….

  1. A nejste náhodou obchodník starlife? Zdá se mi, že vaše řeči mi dost připomínají ty, kteři Starlife sami prodávají. I ty další pozitivní recenze. Jde zde o manipulaci lidí, výmluvy na zdraví jsou opravdu jen výmluvy.
   Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Ale když budete chtít opustit jejich členské výhody, a neobjednavat pravidelně, nebudete oblíbeni a bude na vás pohlíženo jak na outsidery.
   Každý prodejce z vás má peníze.
   Jak to vím? Vlastní zkušenost.
   Bylinky jsou dobré, ale ručně sbírané a za malý peníz ještě lepší.

  2. A nejste náhodou obchodník starlife? Zdá se mi, že vaše řeči mi dost připomínají ty, kteři Starlife sami prodávají. I ty další pozitivní recenze. Jde zde o manipulaci lidí, výmluvy na zdraví jsou opravdu jen výmluvy.
   Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Ale když budete chtít opustit jejich členské výhody, a neobjednavat pravidelně, nebudete oblíbeni a bude na vás pohlíženo jak na outsidery.
   Každý prodejce z vás má peníze.
   Jak to vím? Vlastní zkušenost.
   Bylinky jsou dobré, ale ručně sbírané a za malý peníz ještě lepší.

 6. Tyto byliny pomáhají mému malému synovi již dva roky…dýchací potíže.Doktoři nám nepomohli vždy když nevěděli dostal antibiotika.Drahý to je ale syn je zdraví.Mluvíte tady o kšeftu ale ten je přece i v lékárnách-kupujeme tam reklamu a je i v ordinacích.Takže Vám přeji Hodně zdraví!

 7. Starlife nejsou jen vitamíny, ale produkty pro harmonizaci celého organizmu. A kdo je vyzkoušel, rozhodně si už nekoupí lacinou chemii v lékárně…
  Ale každý je svého štěstí strůjcem a může si vybrat, ne?

Leave a Reply

Your email address will not be published.