14 thoughts on “Starlife podvod”

 1. Pro Janu
  Starlife podvod?
  Ale jděte, proč by jejich produkty doporučovalo tolik lékařů? Než vyplodíte takovou hloupost, zjistěte si fakta.

 2. Kdo se někdo vyjadřuje o produktech STARLIFE podvodu, tak je nepoužíval a je mu jen líto peněz. Je to léčba finančně náročná, ale účinky jsou patrné po několika měsících. Je nutno se obracet na lékaře a ne na dealery. Je mi 82 roků a mám životní zkušenosti.
  Mgr. Karel Plzák

 3. Pani Jano z vás číší spíše zloba. Je mi vás dle té krátké zprávy líto, tak nemůže psát člověk šťastný a vyrovnaný. A panu Karlovi ať se daří a hodně zdraví. Ještě podotykám že nemám s výrobky Starlife zkušenosti, ale věřím že budou pomáhát.

 4. Jak můžete vychvylovat výrobky, které nepoužíváte? Předražené vitamíny, které v lékárně pořídíte kvalitnější a za polovinu… bez provize překupníkovi

  1. Souhlasím, předražené, jen pokud nejste členem jejich klubu Longevity, pak vás stojí méně, ale za to seženete i jiné produkty v cenové hladině a nemusíte se upisovat členstvím.

 5. Starlife má vynikající přípravky, dá se říci, že nejlepší co do účinnosti v porovnání s ostatními podobnými výrobky. I když jsou dražší, vlastně se ušetří, protože účinnost je výborná. Nejsme dealer, ale využívám je mnoho let. Bohužel některé produkty nemá aktuálně už delší dobu v nabídce a to je škoda.
  Na trhu není ekvivalent.
  Dle mého názoru je potřeba, aby lidé přistupovali ke svému zdraví odpovědněji a necpali se chemií.
  Obecně se setkávám , že by přípravky ať už jakékoliv lidé rádi chtěli, ale je to otázka financí a pak si nějakou vedlejší výmluvu o podvodu apod. najdou.
  Mám zkušenost, že i zápřísáhlé odpůrce, když jim nabídnu nějaké doporučení a přípravek ,není důležité od jaké firmy a je se slevou, shrábnou je všemi 10. Jenže když nebude zdraví , tak nebudou peníze už vůbec žádné ….

  1. A nejste náhodou obchodník starlife? Zdá se mi, že vaše řeči mi dost připomínají ty, kteři Starlife sami prodávají. I ty další pozitivní recenze. Jde zde o manipulaci lidí, výmluvy na zdraví jsou opravdu jen výmluvy.
   Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Ale když budete chtít opustit jejich členské výhody, a neobjednavat pravidelně, nebudete oblíbeni a bude na vás pohlíženo jak na outsidery.
   Každý prodejce z vás má peníze.
   Jak to vím? Vlastní zkušenost.
   Bylinky jsou dobré, ale ručně sbírané a za malý peníz ještě lepší.

  2. A nejste náhodou obchodník starlife? Zdá se mi, že vaše řeči mi dost připomínají ty, kteři Starlife sami prodávají. I ty další pozitivní recenze. Jde zde o manipulaci lidí, výmluvy na zdraví jsou opravdu jen výmluvy.
   Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Ale když budete chtít opustit jejich členské výhody, a neobjednavat pravidelně, nebudete oblíbeni a bude na vás pohlíženo jak na outsidery.
   Každý prodejce z vás má peníze.
   Jak to vím? Vlastní zkušenost.
   Bylinky jsou dobré, ale ručně sbírané a za malý peníz ještě lepší.

 6. Tyto byliny pomáhají mému malému synovi již dva roky…dýchací potíže.Doktoři nám nepomohli vždy když nevěděli dostal antibiotika.Drahý to je ale syn je zdraví.Mluvíte tady o kšeftu ale ten je přece i v lékárnách-kupujeme tam reklamu a je i v ordinacích.Takže Vám přeji Hodně zdraví!

 7. Starlife nejsou jen vitamíny, ale produkty pro harmonizaci celého organizmu. A kdo je vyzkoušel, rozhodně si už nekoupí lacinou chemii v lékárně…
  Ale každý je svého štěstí strůjcem a může si vybrat, ne?

Leave a Reply

Your email address will not be published.