Profi Credit podvod

Na internetových diskuzích se docela dost lidí vyjadřuje o podvodném jednání ze strany Profi Credit. Jaké máte zkušenosti s Profi Credit?

4 thoughts on “Profi Credit podvod”

  1. Ze začátku jsem takové firmy taky neměla ráda. Teď jsou mi docela u prd. Ty problémové názory jsou a budou. Profi Credit není charita a parametry má nastaveny na profit. Pokud se vezme v úvahu skladba uchazečů o půjčku u Profi Creditu. Obvyklé nízké vzdělání, tak je to konec. Podle statistických údajů z rychlých půjček, téměř 50% lidí není schopno dodržet splátkový kalendář.

  2. Milá dámo, asi nevíte co mluvíte. Já jsem vzdělaná, možná víc než vy…Tuto půjčku jsem si vzala v hodně tíživé situaci, a za tak nehorázných podmínek, takže nechápu jak můžou v normální ??? společnosti fungovat. Úrok mají i 300 %, neskutečná lichva ! Nejdříve vám dají smlouvu k podpisu v kanceláři za úplně jiných podmínek, než jaké vám pošlou poštou, již poopravené, a hájej se tím, že můžete od smlouvy odstoupit a vrátit peníze přeci…:-))ale tyto peníze máte na účtě do 24 hod. a smlouvy vám pošlou po 10 dnech !!!!!!!!!!!! Prostě nechápu, jak je možné, že tato společnost nechá Profi Credit takhle fungovat ??!!

  3. Můj syn – trouba si vzal půjčku od těchto lichvářů. Pokud nepošlete včas splátku posílají pak dokola koresponďáky, tedy otevřenou zásilku s nápisem DLUŽÍTE NÁM SPLÁTKU!

    Neberte si půjčky a už vůbec ne od takovýchto zmetků, kterým dáte víc než 50% navíc na úrocích.

  4. také jsem od nich bral půjčku v tíživé situaci. slibovali úrok 17% ročně a nakonec po týdnu došla jiná smlouva s úrokem 170%!!
    jsou to podvodníci.

Leave a Reply

Your email address will not be published.