Orlistat diskuze

Docela by mě zajímalo, jak moc jsou účinné léky na hubnutí Orlistat? Dokážou potlačit chuť na jídlo? Kolik lze zhubnout kilogramů, pokud si koupím jedno balení ORLISTAT SANDOZ 60 MG?

4 thoughts on “Orlistat diskuze”

  1. No mě z toho chytl průjem. Látka obsažená v tabletách odvádí ze snědeného jídla až 30 % tuku. Takže bez dodržování “jídelníčku” to stejně nepůjde. Tím pádem pro mě Orlistat nemá cenu. Podle mě se dá hubnout bez něj. Stačí vybrat normální dietu + trošku pohybu. Třeba delší procházky se psem. Toť moje zkušenost s orlistatem.

  2. Tak já vám řeknu, že jsem si objednala u jedné paní XENICAL a místo toho mi poslala ORLISTAT. Prý přestali xenical vyrábět a nahradili ho orlistatem.Psala mi, že dostanu z něho průjem a zatím vůbec nic. Beru ho už týden a jediné co mám jsou větry. Chuť na jídlo nepřestává a na váze úbytek pouze půl kila díky dietě.Tak nevím, co mé tělo dělá špatně.Dokonce jsem se naučila pít i vodu, což byl u mne veliký problém.Jsem dál zoufalá.:-((

  3. Dobrý den, v příbalovém letáku jsem našla informaci, že při užívání Orlistatu je zpravidla zapotřebí upravit dávkování prášků na vysoký cholesterol. Není mi jasné, zda dávkování zvýšit nebo snížit.
    Pokud máte někdo zkušenost, poraďte, prosím.
    Mumfabi, Orlistat je totéž co Xenical, jen v polovičním dávkování. To, že nemáš průjem bude asi tím, že nejíš nadměrné množství tuku ( což je dobře)- ten se vylučuje stolicí a způsobuje průjem. Chuť k jídlu Orlistat nesnižuje. Přeju pevnou vůli a dobré výsledky hubnutí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.