Nuskin diskuze

Trápí mě vypadávání vlasů. Otec byl ve 30 plešatý a mě to asi čeká taky. Zkoušel jsem pár přípravků proti plešatění a žádný valných výsledků nedosáhl.

Naposled jsem zaregistroval pás slušných diskuzí k přípravku Nuskin. Máte s ním někdo reálné zkušenosti? Jedná se o podvod? Na jaké bázi tato kosmetika staví? Díky Miloš.

5 thoughts on “Nuskin diskuze”

  1. Také jsem se na to informovala, trápí to manžela. A když prý hlavu vyfotím před započetím ošetřování a za tři měsíce to nepomůže, garantují vrácení peněz. Což mi přijde celkem seriózní…

  2. S Nuskinem nemám zkušenosti, ohledně vlasů, ale můžu doporučit – masáž hlavy rozmarýnovým olejem s arganem (kvalitní oleje najdete na yasminka.cz) a dobré je i pití bylinného koncentrátu Alveo. Není to levné, ale je to dobré a na mnoho problémů pomáhající. Známá to brala pro vnučku, která trpěla nadměrným padáním vlasů a spravilo se to. Alveo navíc posílí imunitu, což v dnešní době viróz a nemocí není k zahození.Alveo najdete určitě na internetových stránkách.

  3. Pozor některé diskuze jsou prolezlé lidmi, kteří některé značky doporučují nebo rovnou i nabízí kontakt a následně možnost objednat. Pozor na zázračné a drahé přípravky o kterých toho nebudete moc vědět. Znáte to, něco obsahuje třeba vitamín a hned je to zázrak. Poraďte se raději s odborníky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.