Nožní koupel Jacuzzi DR6624

Nikdy jsem nebyla příliš velkým fanouškem lázní na nohy a to asi z jednoho prostého důvodu. Přístroje na nožní koupel byly velmi často v objektivu zájmů různých televizních prodejů a tak jsem i já nahlížel na všemožné levné nožní koupele skrz prsty. Tato doba je naštěstí dávno pryč a poté co jsem měl možnost vyzkoušet Nožní koupel Jacuzzi DR6624 u své babičky, nikdy bych neřekl, že tak malý nástroj může tak uvolnit namoženým a unaveným nohám.

Nožní koupel Jacuzzi DR6624

O pohodlí vašich chodidel se budou starat 3 masážní nástavce a to hned v několika masážních režimech. Díky zabudovanému ohřívači nedochází k ochlazení vody. Nemůžete však počítat s tím, že by sloužil k ohřevu nalité vody. Vždy je potřeba do nožní koupele nalít vodu požadované teploty a ohřívač se s minimálními náklady postará o její udržování.

Kde koupit | Informace o ceně | Zobrazit kompletní nabídku >>

Příslušenství

Co za svých 1 144,- Kč dostanete? Válečkovou masáž, která slouží k masírování chodidel. Dále pak akupresuru pro stimulační účinky na chodidla. A na závěr aku hroty dělající hloubkovou masáž.

Rada na závěr

Pro zpříjemnění samotné aktu masáže, doporučujeme používat oleje do koupele a různé další aromatické regenerující přípravky. V tomto případě se bohužel nevyhnete nezbytnému čištění nožní koupele od těchto olejů. Je to otázka pouhých 5 minut.

Leave a Reply

Your email address will not be published.