Modin diskuze

Modin je volně dostupný přípravek proti depresím. Máte s ním někdo zkušenosti? Co jsem si četla složení, tak je postaven na třezalce, což mi nedává příliš nadějí o jeho skutečném přínosu.

4 thoughts on “Modin diskuze”

  1. Třezalka je náhodou dobrá, pokud se bere v odstatečné koncentraci. V ČR není moc populární, ale v USA kde jsem žila asi 2 roky je to slušnej hit a je to i dost předepisovaný, ale na psychyku zaručený lék neexistuje, každej snáší něco jinak.

  2. Třezalka ve velké koncentraci (žádné čaje apod.) je podle mě nejlepší. Máme známou fe Francii a ta mě odrazovala od syntetických věcí a jsem ráda, že jsem se tak i rozhodla. Příroda nemusí každému pomoci, ale nikomu neublíží

  3. Jen se chci zeptat, bojím se že při užívání Modinu přiberu na váze… užívala jsem cca tři roky cipralex a welbutrin na panické ataky a úzkost. Za tu dobu jsem přibrala dvacet kg. Teď už jsem skoro rok po vysazení všech ad a snažím se a mám o deset kg méně zatím ale mám velké problémy hlavně v období před mensturací. Docela to graduje a ráda bych vyzkoušela něco přírodního. Moc děkuji za názor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.