markets.com zkušenosti

Mám ulitých pár volných peněz, bez kterých se pár let obejdu. Myslím si na obchodování s kontrakty CFD přes platformu markets.com. Máte někdo zkušenosti s touto společností? Zkušební účet jsem si vyzkoušel a vše probíhalo v pohodě. Jak moc se liší od toho skutečného?

2 thoughts on “markets.com zkušenosti”

  1. Ahoj, je to lepší z toho důvodu, že nemusíš fyzicky nic odebírat, poplatky za nákupy či prodeje tam jsou levnější, jelikož je to online obchodník a ne broker. Tenhle obchodník tam má také servis zrovna na tu platformu – k každému účtu investora je přidělený obchodní specialista, který dokáže krásně vysvětlit jak na ní vydělávat. Přeji hodně štěstí s hledáním dobré investice 😉

  2. no zkušenost mám, vypadá to,že je skutečně pravda, že s tím nějak manipulují..prostě vás chvíli nechaj vydělat a pak vás o všeechno připraví. navíc se mi nelíbí,že vás přesvědčuje broker ,aby ste si vzali půjčky a šli do toho…když pošlete nejdřív 1Otis kč tak se vám vysměje. a říká,at´ pošlete větší a větší obons. oni vám sice říkají, že vyděláte…ale mají nejvíc z toho ,co jim padne, to znamená o co přijdetevy, padne jim… výdělky maí z vaší prohry. už skuteně veřím taky tomu,že vám bloknou přístup na webovky. takže nemůžete poslat platbu pro záchranu situace, kdy se najednou kurs otočí a vy máte otevřeno více pozic….a nedostatek prostředků. takže jasně o ty peníze příjdete.zajímavé bylo,že přístup byl bloklý pouze z jedné ip adresy,kde jsem pracoval.. síla. markets neberte jako možnost výdělku,ale spíše jako hru s rizikem, že příjdete o skutečné peníze…takže radši moc nedoporučuju.

Leave a Reply

Your email address will not be published.