ManMark podvod

Dobrý den, jaké máte zkušenosti se společností ManMark (ManMark Czech Republic, s.r.o.)? Jaké máte zkušenosti se spoluprací s touto personální agenturou nabízející franchisové koncepty?

4 thoughts on “ManMark podvod”

  1. Jedná se o podvod, kterému bych se velkým obloukem vyhnula. Jinak firma byla propletena s dalšími firmami jako Confirm nebo Personální.cz.

    Dost podstatných informací o nehezkých praktikách ManMark jsou k přečtení na webu http://manmark.weebly.com/.

  2. Jestli máte pár stovek tisíc navíc a odvahu podepsat bianko směnky, které se vám nikdy nevrátí, hurá do spolupráce s inženýrem Suchanem a slečnou Dvořákovou. Stále nabízejí k podpisu smlouvy, které byly několika soudy uznané za neplatné a nevrací poškozeným ani peníze, natož směnky.

  3. Je to pravda, co se tu píše. Hlavně velký pozor, oni se ty směnky nejdříve tváří jako zajišťující instrumenty k franchísovým smlouvám, ale Suchan s Dvořákovou je záhy převedou přes své komplice Romana Macků a Jana Beneše jeden na druhého a podle našich starých a blbých zákonů se z toho rázem stanou směnky i když smlouvy jsou, jak se tu píše, uznány všemi smlouvy jako nemravné, špatné a tedy od A až do Z neplatné. Co je na tom všem velmi smutné, že zákon je zastaralý a naši soudci jsou velmi líní, takže soudí podle paragrafů a ne podle spravedlnosti, proč také, peníze mají z daní poškozených franchísantů a nahrávají podvodníkům a nemravným právníkům,kteří v tom mají také prsty. Jaká vláda, takoví jsou úředníci.

  4. Bohužel v příspěvku došlo k překlepu, všechny soudy, kterými tento případ prošel, uznaly franchízové smlouvy jako nemravné, špatné a celé neplatné. Nicméně zajišťující instrumenty ke smlouvám jsou velkým problémem a jako podvod a úmyslné poškození franchízantů toto zatím uznal bohužel pouze jeden soud, co je velké štěstí, vrchní soud toto rozhodnutí potvrdil jako správné. Nicméně, tento obchod je velmi nebezpečný a s obrovským rizikem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.