Lyoness podvod

Je Lyoness podvod nebo ne? Jaké máte zkušenosti s jejich nabídkou z každého nákupu peníze zpět? Funguje to bez problémů nebo musíte jako obvykle splnit kvadrilión podmínek pod čarou? Ráda nakupuji a Lyoness vypadá zajímavě.

15 thoughts on “Lyoness podvod”

 1. Musím říct, že to vypadá zajímavě, taky by mě zajímalo, jestli se jedná nebo nejedná o podvod. Nerada bych naletěla.

 2. Lyoness vs NFD

  Zdravím všechny. Dle mého názoru Lyoness není podvod, nicméně pouze z části kopíruje systém NFD, který je starší, a který využívám já.
  Vytvářím si rentu ze všech útrat, které udělám ( i trvalé příkazy ) a mám vyzkoušené, že to funguje ( nemusím se dívat, jestli ten obchod do kterého jdu je v Lyonessu ). Refundační systém NFD je patentovaný, proto jej nikdo nesmí zkopírovat, a proto se vyrojilo spousta systémů jako Lyoness, CITIkarta atd…., které jej napodobují a to jen z části. Pokud chcete vědět více o systému NFD, reagujte. Olda

 3. Je potřeba zapojit zdravý rozum. Uvažujte a uvědomte si následující skutečnosti: registrace a členství je zcela zdarma, nikdy neplatíte ani korunu, nic nemusíte a nejste do ničeho nuceni. Myslíte si, že obrovské nadnárodní řetězce které si velmi dlouhá léta budovali svou image a bojují o každého zákazníka by si Lyoness velice důkladně neprověřili? Myslíte si, že tyto obrovské firmy, které mají zaměstnané desetitisíce lidí i své právníky by si tento systém neprověřili? Myslíte si, že by firma získala světově uznávané certifikáty jako ISO 9001, TUV,IQNET? Jeden můj známý kterému je již 80let si ode mne nechal kartičku založit poté, co se dozvěděl, že se nic neplatí ani při založení karty, ani do budoucna a že nebude mít žádné povinnosti. Protože v tomto věku využívá hlavně lékárnu, již několikrát dostal vrácené peníze na svůj účet do banky.Tyto peníze by bez karty Lyoness neměl. Dokážete pochopit, že tento systém Lyoness vrací jako poděkování, že jste navštívili obchodníky Lyoness částečku z vašich utracených peněz zpět. Dovedete pochopit, že díky Lyoness se vám vrátí peníze zpět namísto hloupých blbinek(figurek,barevných kuliček,prémiových známek,hvězdiček…)tak jak do dělají jiní obchodníci( a tyto blbinky nakupují z vašich peněz).Prostě a jednoduše bez jakéhokoli rizika a z každodenních nákupů si tímto způsobem vezmete odměnu, kterou vám obchodníci Lyoness nabízí ” s nataženou rukou”. Popřemýšlejte a přijdete na to sami. Druhý můj velice moudrý známý mi řekl(poté,co jsem mu pověděl o negativních postojích některých lidí) staré lidové moudro: ” NEHÁZEJME PERLY SVINÍM”. Doufám, že se nikdo neurazí.To není mým záměrem, ale LIDIČKY MYSLETE!

 4. Lyoness je jaksi moznost ziskat 1-2% slevu z nakupu v pomerne znacne omezene skupine obchodu. Prakticky muzete snadno dojit k vysledku, ze cena bez slevy v jinem obchode bude lepsi nez se slevou od Lyoness. Jinak dalsi system provizi a nakupovani pozic je typicke letadlo. Za registraci obchodnika chteji 34.000Kc dale 6% provize a jeste musi dat minimalne 4% slevu – jak vyhodne!!!

 5. Zní to moc pěkně, také jsem byla na jedné akci, ale uvědomuji si, že pokud obchodník odevzdává asi 10% Lyoness, tak musí navýšit ceny a pak je lepší nakoupit u firmy, která tyto “výhody ” nenabízí.
  Pokud koupím nádrž benzínu u jiné firmy než OMV, tak ušetřím 60-80 Kč na nádrži. Takže 14 kč, co mi vrátí mě nevytrhne!

 6. Jendaba : Vidím, že o Lyoness nic nevíte. Systém byl navržen na nobelovu cenu právě kvůli zúčtovacímu programu, který dokáže z těch běžných slev zhodnotit peníze v začátku třeba o 900%. Navíc, jelikož na Slovenku a třeba Rakousku běží reklamy, myslím si, že by reportéři už dávno zachytili to, že to podvod je. Nebo třeba Mickrosoft, který je také náš obchodník má tisícové oddělení právníků. Já myslím, že by na to přišli trošku dřív než právě vy, že se jim to nevyplatí a že je to podvod…;-) A takových triumfů bych na Vás mohla vytáhnout spousty. Buď se o to zajímejte tak, že něco najdete a nebo se v tom nerýpejte když jste si to pořádně neprostudoval..;-)

  1. Naprostý blábol, to co tady žvaníte… Jaká Nobelova cena za zúčtovací program ? Větší blbost jsem v životě neslyšel… Jen se snažíte nalákat lidi..

 7. Reaguji na odpověď Jendaba..
  Myslím, že poměr 34.990,- bez DPH jednorázově je velmi velmi vyvážený oproti tomu, že přinese obchodníkovi nové zákazníky a samozřejmě ty stálé. Tohle si přeje každý obchodník. Taky mu systém dává další možnosti,ať je to věrnostní program,nebo také šetření nákladů, které tak či tak musí někomu odvést.
  Pokud bychom vedli seriózní dialog, požádal bych Vás o zodpovězení dvou otázek, na které bych rád znal Vaši odpověď.. Můžete mi napsat co to je letadlo a jak funguje? A abych předběhl Vaší případnou otázku na MLM, tak jak funguje MLM? Děkuji Vám.
  Tímhle bych prozatím uzavřel i obchodníky.
  Stručně bych popsal co z toho má zákazník, protože by měl vědět, ale hlavně musí umět počítat a chtít pochopit, jak Lyoness výhody fungují. Je jich víc. Zákazník, který kartu Lyoness využívá a utratí své peníze u obchodního partnera, tak dostává za to podíl z obratu obchodníka, který se samozřejmě nejdřív s holdingem dojedná. My jim říkáme členská výhoda. Je to vždy jinak, protože každá komodita nemá stejný rabat a každá společnost má jinou filozofii nebo klíč, podle kterého postupuje. Zákazník si například musí umět spočítat, že když natankuje PHM u společnosti, která není partnerem za 36,50,- tak musí vědět, že má jen PHM za 36,50,- a nebo je nakoupí u partnerské společnosti za 37,20,- a ví, že natankoval PHM za 29,-. Je důležité vědět, jak k tomu došel. Zde jen dodám, že se bavím o společnosti, která dává 2% členskou výhodu a je samozřejmě partnerem nákupní společnosti Lyoness.
  Děkuji Vám za zpětnou vazbu.
  Michal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.