Katalog obchodu a služeb s.r.o. podvod ano nebo ne?

Zdravím, minulý týden jsem podepsala smlouvu na spolupráci se společností Katalog obchodu a služeb s.r.o. ,pod kterou spadá i FG reality (pokud jsem správně pochopila), zaplatila jsem požadovaných 27 tis. a nyní jsem na pochybách zda se nejedná o podvod jak, zde již někteří píší. Velice ráda bych věděla co je na tom pravdy. Nerada bych se napálila a o peníze nechtěla přijít tak, jestli by jste mi někdo poradil. Předem děkuji.

8 thoughts on “Katalog obchodu a služeb s.r.o. podvod ano nebo ne?”

 1. Firma Katalog obchodu a služeb sama podvodná není.FG reality je samostatná divize – to Vám měli samozřejmě objasnit při pohovoru i to, že se můžete po školení – ZDARMA – a nabytí zkušeností pod VEDENÍM zkušeného makléře na pobočce a složení zkoušek – ZDARMA – na firmě sama stát realitním makléřem (se státním certifikátem). Vše je o pečlivém naslouchání toho, co je Vám před podpisem smlouvy sdělováno a je potřeba se i dotazovat na podrobnosti. Když smlouvu podepíšete pak je to však o náročném učení a TVRDÉ PRÁCI – ani tady nelétají pečení holuby do úst sami (mnozí Češi představu “bezpracných koláčů” mají stále, nejen v oblasti pracovní, ale i hubnutí … a našlo by jich více). Pověst firmy/společnosti – dobrou/špatnou vytvářejí její partneři (jakým jste se stala podpisem smlouvy a zaplacením frančízy i Vy). Záleží na tom, jaký partner Vás přijímal. Bohužel olomoucká pobočka s paní Baruovou a panem Jurzou vytvářejí zrovna tu ŚPATNOU. Existují pobočky, kde se Vám budou věnovat, kde Vás práci naučí a budete-li opravdu “makat”, tak si vyděláte a peníze za frenčízu se vám minimálně vrátí (budete-li šikovná i několikanásobně), aniž byste musela “lákat” stejným způsobem – jako to dělá BUSCAMOS – další nešťastné lidi(doufám, že u firmy oba její zástupci co nejdříve skončí). Dostala-li jste se na jinou pobočku je potřeba se učit, učit, učit a potom (lépe hned souběžně) pracovat, pracovat, pracovat. Pokud nabydete dojmu, že se Vám na “mateřské” pobočce dostatečně nevěnují, věřte, že si pan ředitel dokáže zjednat pořádek. Navíc je možný přechod i jinam, kde to funguje. Vždyť jste Partner a vedle povinností máte i práva. Je na Vás, jak je budete uplatňovat (ale na základě vaší snahy na pobočce skutečně pracovat; neuspějete, když se prokazatelně jen “povezete” = nebudete nic činit). Bohužel, nevím odkud jste, nemohu Vám pomoci konkrétněji.

 2. Vážená, musím konstatovat,že jste jako já naletěla.Ty peníze jsou ztraceny.Já jsem po zjištění činnosti chtěl od smlouvy odstoupit a již nikdo se mnou nekomunikoval.Ten člověk,co mne vede tvrdí,že on je jen zaměstnanec a jednatel společnosti zcela nekomunikuje.A jestli si myslíte,že ty peníze vyděláte zpět tvrdou prací, jak tvrdí pan Jindra,tak jste na omylu,protože musíte každý měsíc investovat dalších cca 5000,-Kč,za telefon,za jízdy pro nabíraní nemovitostí,jízdy se zájemci o nemovitost a tak dále.To jsou vyhozené peníze.A výdělek v nedohlednu.A spoustu času,každý den minimálně 10 hodin,pokud možno od 10.00 do 20.00 hod..Mám to za sebou,a ted´splácím půjčku,kterou jsem si na ty peníze vzal.

 3. Přesně tak, zcela souhlasím s příspěvkem harepa a vybízím k velké obezřetnosti zejména na prace.cz, s inzeráty na velmi dobře placené práce Referenta s adresami v Brně na Sukově 2, jsou to podvodníci nejvyššího kalibru, již mám podanou na ně žalobu, hnůj a plebs, vůbec se nestydí okrádat lidi, kteří na to nemají a zoufale hledají práci..

 4. Ve smyslu práva to mají dobře ošetřené, ta smlouva je nenapadnutelná, oficiálně nelze tvrdit, že je to podvod. Divné je, že pořád (již několik let) hledají nové lidi, noví lidé zaplatí taky 27 tisíc Kč. U dobré práce se to neděje, seženu lidi a ti spokojeně pracují. To není tak, jak tvrdí pan Jindra, že selhali jednotlivci a pan ředitel je OK. Jediným jednatelem fi katalog obchodu a služeb s.r.o. je pan JUDr. Albert Domes a že by nevěděl o uzavíraných smlouvách od p. Jurzy nebo Baruové? Tomu asi nikdo neuvěří. No a ten jejich katalog na internetu že by vydělával tak obrovské zisky?
  Ten předcházející odkaz na “černé ovce” je dostatečně výmluvný.

 5. Katalog obchodu a služeb s.r.o. teď funguje pod názvem MERAFIELD s.r.o. a pracuje zde pí. Renata Baruová, tak velký pozor! Byla vysílána o ní reportáž na ČT “černé ovce”.
  Dle těch černých ovcí uzavírala s panem Lubomírem Jurzou smlouvy o spolupráci pro KATALOG OBCHODU A SLUŽEB s.r.o. a Family G, s.r.o. s výběrem 27 000 Kč. Dle této reportáže se jedná o podvod nazývaný LETADLO nebo PYRAMIDA.
  Takže pozor na výběrčí firmy Merafield – Břetislav Křička (Merafield Znojmo), Milan Krobot (Merafield Pardubice), Renata Baruová (někdy se představuje jako Jurzová), Dagmar Kubíčková (aktuálně se představuje jako Dagmar Valníčková) Merafield Brno, Miluše Procházková (aktuálně se představuje jako Miluše Pernikářová) Merafield Jihlava.
  Renata Jurzová je stále jednatelkou firmy BUSCAMOS s.r.o., druhým jednatelem je Lubomír Jurza (dle černých ovcí taky podvodník). Společnost Merafield s.r.o. je jeden velký podvod, je to dobře maskovaná pyramidová hra, která žije z okrádání lidí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.