Delimano diskuze

V receptáři nebo loskutákovi jsem viděla recenzi na keramické pánve Delimano. Přišly mi docela levné a tak bych se ráda zeptala, jak se to má s jejich kvalitou. Keramické nože jsem již vyzkoušela, ale o keramických pánvích jsem toho obecně neslyšela příliš hezkého.

9 thoughts on “Delimano diskuze”

  1. Já bych do keramické pánve už asi znovu nešla. Hodně rychle se její povrch zničil. Ani nevím z čeho. Pomalu vypálené kruhy.

  2. Nemyslím si, že by to poslaly rozbité. Kdybyste viděl, jak přepravní služby (PPL) zacházejí s balíky… Kopání, házení běžné. Prodejce za to pak nemůže. Je to sporné.

  3. Od Delimani už nikdy nic. Chtěl jsem vrátit zboží nepoužité jen rozbalené hned druhý den, ale bylo mi řečeno, že u nich v Ostravě to nejde, jen výměna za jiné. Do 14 dnů by měli vracet zboží automaticky!!!!!

  4. Mám hrnec Delimano a doporučuji rozhodně NEKUPOVAT!!! po týdnu užívání se mi odlouplo dno hrnce!! Hrnec jsem koupila samozřejmě i s poklicí,ale při reklamaci vzali pouze hrnec.To znamená že pokud mi vrátí peníze, budu mít doma zbytečně poklici za 400kč! navíc na reklamaci už čekám 14 dní..myslela jsem že mi v obchodě hned vymění kus za kus ale to jsem se mýlila..NEDOPORUČUJI

Leave a Reply

Your email address will not be published.