Bankerat zkušenosti

Jaké máte zkušenosti s Bankerat? Aneb systém, který nahrazuje banku při spoření a půjčování peněz. Movitější lidé půjčují přes Bankerat peníze klientům, za přesně stanovených podmínek. Máte někdo zkušenosti jak ze strany člověka, který si potřeboval půjčit a pak ze strany investora?

Slyšel jsem, že investor to v bankerat nemo zrovna nejjednodušší. Musí si vyřídit docela dost potvrzení a navíc se modlit, aby klient platil pravidelně měsíční splátky.

7 thoughts on “Bankerat zkušenosti”

  1. Nejedná se o velmi populární model P2P půjček, kdy například Bankerat působí pouze v roli prostředníka a lidé půjčují peníze lidem? Hodně se mi tento model líbil. Dost jsem o něm přemýšlel, že bych pár půjček zainvestoval, ale v našich končinách prostě nevěřím prostředníkovi, že se o vše postará tak, abych nebyl ve ztrátě. V zahraničí bych do toho asi šel. Jinak v ČR je ještě Finx.

  2. Bankerat ti nabízí několika násobně více investičních příležitostí než Finx, to je hlavní a jediný důvod proč investuji tady. Pokud dlužník splácí je vše OK, pokud ne a dojde k zesplatnění úvěru účtuje Bankerat dlužníkovi 35% pokutu z celkové částky, proč ne ale… z této pokuty není financována vymáhací agentura ani soudní poplatky!!! Tedy investor z toho vůbec nic nemá, je to prostě zisk Bankeratu bez jakékoliv přidané hodnoty pro věřitele!

  3. Taky jsem se zhlédla ve snadném vydělávání peněz skrz Bankerat. Chtěla jsem rozpůjčovat asi tak 50 000 mezi několik lidí. Pak jsem se začetla do diskuzích, a docela mě unavily všemožné podmínky, za které ani tak nemůže bankerat, jako právní systém.

  4. Zřejmě máte na mysli dohady o tom, zda investování na Bankeratu je podnikání. Také mne to zajímá. Kromě amatérských dohadů jsem nikde nenašel žádné oficiální vyjádření.

  5. Je asi třeba hlídat každé 3 týdny insolvenční rejstřík pro všechny dlužníky. Četl jsem, že Bankerat NEpřihlašuje do insolv.řízení, takže je třeba si to ošéfovat sám. Jinak já jsem půjčil zatím 4 lidem malé částky, uvidíme.

  6. Zřejmě máte na mysli dohady o tom, zda investování na Bankeratu je podnikání….raději zřídit si živn.opráv. a platit daně.

  7. moc jsem tomu nevěřila ,ale zkusila jsem si půjčit menší častku,investorů bylo hned několik.dodala jsem dokumentaci a peníze byly rychle na kontě za super splatku.určitě prohlížely exekuční a insol.rejstřík/BYLO MY TO TAK NAPSANO/

Leave a Reply

Your email address will not be published.