Acema credit diskuze a zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti s rychlými nebankovními půjčkami od Acema credit? Jedná se o solidní firmu, které lze věřit? Docela mě překvapuje nízké RPSN a možnost půjčit si i větší obnosy peněz.

Mám si půjčit peníze od acema credit nebo je na trhu odstatek vhodnějších alternativ? Kolik si můžu maximálně půjčit, když nemám ručitele a vydělávám měsíčně čistého 12 000?

Není Acema credit napojena na jinou nechvalně proslulou společnost?

5 thoughts on “Acema credit diskuze a zkušenosti”

 1. Pokud mohu radit, tak na tuto společnost Acema alias ACM money raději velice rychle zapomeňte, pokud chcete zachovat střechu nad hlavou a zdraví. Je nás moc, kteří jsme jim naletěli a jen pár lidem se pocedlo vymanit z jejich spárů a ne zrovna za hubičku. Stačí se jednou opozdit se splátkou a už se vezete směrem k insolvenci popř. dražbě a málokomu někdo z toho kolotoče pomůže.

 2. Nesouhlasím, nevím, za koho mluvíte, ale já s nimi měla dobrou zkušenost. Mám takovou otázku, proč jste se opozdila se splátkou? Stačí dodržet podmínky a nemáte problém, navíc tyto podmínky jsou jasně stanovené u podpisu smlouvy, takže ani moc nevím, čemu se divíte.

 3. Nikomu tuto firmu nedoporučuji, o úrok ani tak nejde, ale ty jejich ostatní poplatky, které nejsou současti smlouvy, ale pouze podmínek, které si mění každý rok, jak se jim chce…na blití:-(((
  Poplatek za slednaní půjčky….nehorazný…chcete si půjčit 500.000Kč odečtěte poplatky, dostanete 350.000Kč
  Chcete zaplatit předčasně…super..25%poplatek z původní částky, jako například Vám řeknu, že před rokem doplatek byl podle nich o 160.000Kč nižší než teď, když chci opravdu doplatit.
  Co dodat ŠMEJDI II.!!!!!!!!!!!!!!! Než si půjčit od nich tak raději chcípnout hlady.

 4. Tuto firmu nedoporučuji,jsou tam velké poplatky za sjednání.Mě půjčili 375000 a dostala jsem 225000.Měsíční splátka byla 11500 a ta se měnila a nakonec mě připravily o barák.Celková splatná částka je přes 900000.Radši od nich dál.

 5. Já jsem s něma spokojená, když se jednou za čas opozdím s jednou splátkou jako dobře platícímu klientovi mě splátku odloží bez dalších úroku a penalizace a v klidu pokračuji dál- chce to pouze myslet. Plattě jak máte a nenadávejte!

Leave a Reply

Your email address will not be published.